کمپانی ایمک در سال 1964 بر پایه شور و استعداد پدید آمد از آن زمان بیش از 50 سال گذشته است و امروزه Imac  از یک کسب و کار خانوادگی تبدیل به یکی از مهم ترین شرکت های محصولات حیوانات خانگی در سراسر جهان شده است.

طی این سالها به طور همزمان در کیفیت و توسعه ی  ودر فلسفه موفقیت ایمک، داشتن روحیه صنعتی به موازات اشتیاق هنری است سازمان رشد چشمگیری داشته است و با تکیه بر اشتیاقی که برای کار وجود داشته و همچنین متعهد بودن موسس کمپانی Mr.piero Gattazzo همیشه به دنبال آینده و رسیدن به کسب و کار بزرگتری بوده است و کارکنانشان همیشه به عنوان روح و موتور موفقیت Imac در نظ گرفته شده اند .

imac به معنای کیفیت و خلاقیت در طراحی است و رنج کامل محصولات بر اساس مراقبت و توجهی که حیوانات خانگی سزاوارش هستند تولید و به بازار عرضه می کند و هدف اصلی هم چنان بر پایه نوآوری و خلق و ایجاد محصولاتی برای رفاه حیوانات خانگی باقی مانده است.روحیه هنری و اشتیاق و مراقبت در تمام مراحل کاری کارمندان ما جاری است و همه محصولات ما برای حداکثر رفاه و آسایش  دوستان چهارپایمان  طراحی می شود.

استانداردهای رده بالا ارائه شده توسط Imac ثمره ی سازماندهی و کنترل کار دقیق و وجدان کاری به طور همزمان است و تمامی . ثمره ی سازماندهی و کنترل کار دقیق و وجدان کاری به طور همزمان است و تمامیImacاستانداردهای رده بالا ارائه شده توسط . مراحل تولید در داخل ، تحت نظارت های منظم داخلی می باشد که بدون شک محصول نهایی دارای کیفیت بالا باشد و تمامی عناصر ضروری کار بر طبق تمامی استاندارد های محصولات Made in italy می باشد.

و به لطف تمامی اینهاست که Imac با تعهد و حرفه ای بودن ، در طول زمان قادر به ساخت موقعیت پیشرو در بازار بین المللی برای خود بوده است.

طراحی سایت توسط فراکارانت